4817

Doğum Günü Partileri

Doğum Günü Partileri2012 Yılında faaliyete başlayan Filii Çocuklu Cafe ve Doğum Parti Evi kısa sürede tüm istanbulluların beğenisi kazandı.

Beylikdüzünde çocuk doğum günü partisi deyince ilk akla Filii Organizasyon evidir.

Beylikdüzü Kına, Söz, Nişan, Kız İsteme organiasyonları için Filii Organizasyon her daim sizleri ağırlamak ve en özel anılarınıza eşlik etmek için bir telefon kadar yakınız.

Tüm istanbul dan misafir ağırlamak ile birlikte en yoğun misafirlerimiz, yakın çevrelerden olması sebebiyle. Esenyurt çocuk Doğum günü, Avcılar Çocuk günü, Büyükçekmece Çocuk Doğum günü, Beykent çocuk doğum günü parti evi olarak anılmaktayız..

Çocuk Doğum günü parti mekanı, 
Beylikdüzü oyun evi, Çocuk doğum günü Parti evi denilince, Filii Cafe İstanbul'un en iyi çocuklu mekanı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Çocukla nereye gidebilirim. Çocukla kahvaltı nerede yaparım. Çocuğumu nereye bırakabilirim, derdi de Filii Cafe sayesinde son bulmaktadır.

Beylikdüzü Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Çocuk oyun ve gelişim merkezimiz hafta için 18-60 Ay arası çocuklara özel açılmış olan oyun gruplarımız ile çocuklu aileler için eşsiz bir hizmet vermektedir.

Filii Çocuklu Cafe Oyun ve Organizasyon Evi 175 m2 lik yeni alanı ile 2016 yılı itibariyle Sünnet Partisi, Kına gecesi partisi ve Nişan etkinliği ne de ev sahipliği yapmaya başlamıştır.


 

Çocuk merkezi, Çocuk eğlence merkezi, Beylikdüzü Belediyesi sınırları içinde çocuk oyun alanları, beylikdüzü parkları ;çocuklar için doğum günü partileri; istanbul doğum günü parti; istanbul çocuk parti evi;
Beylikdüzü kına gecesi; Beylikdüzü Nişan eğlence; Beylikdüzü sünnet düğünü;Sünnet partisi;kına;nişan