48172012 Yılında faaliyete başlayan Filii Çocuklu Cafe ve Doğum Parti Evi kısa sürede tüm istanbulluların beğenisi kazandı.
Çocuklu ailelerin rahatça çaylarını kahvelerini yudumlayacaklarını düşünerek faaliyete başladık. aileler sohbetlerini rahatça yaparken çocukları oyun parkında dilediğince eğlensin dedik..
Cafemizi ziyaret eden ailelerin dilinden anlattığımızda ise Annelerin Mekanı, Annelerin kurtarıcısı, Beylikdüzünün en güzel çocuk oyun alanı, yorumlarını aldığımız için ise ayrıca memnunuz.
Çocuklu Cafemize , Çocuklu mekanımıza uğramadan yerimizi görmeden çocuklarınız için doğru mekanı seçtiğinizi düşünmeyin..
Beylikdüzünde Çocuk doğum günü deyince ilk akla Filii Cafe gelmesinin sebebi ise sizlere hizmet verirken kendimizi siz değerli anne, babaların yerine koymamız ve bu şekilde hizmet vermemizdir.
Çocuklu Cafemize Tüm istanbul dan misafir ağırlamak ile birlikte en yoğun kitlemizin yakın çevrelerden olması sebebiyle. Esenyurt çocuk Doğum günü, Avcılar Çocuk günü, Büyükçekmece Çocuk Doğum günü, Beykent çocuk doğum günü parti evi olarak anılmaktayız..

Çocuk Doğum günü parti mekanı, 
Beylikdüzü oyun evi, Çocuk doğum günü Parti evi denilince, Filii Cafe İstanbul'un en iyi çocuklu mekanı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Çocukla nereye gidebilirim. Çocukla kahvaltı nerede yaparım. Çocuğumu nereye bırakabilirim, derdi de Filii Cafe sayesinde son bulmaktadır.

Beylikdüzü Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Çocuk oyun ve gelişim merkezimiz hafta için 18-60 Ay arası çocuklara özel açılmış olan oyun gruplarımız ile çocuklu aileler için eşsiz bir hizmet vermektedir.

Filii Çocuklu Cafe Oyun ve Organizasyon Evi 350 m2 lik yeni alanı ile 2016 yılı itibariyle Sünnet Partisi, Kına gecesi partisi ve Nişan etkinliği ne de ev sahipliği yapmaya başlamıştır.

 

Çocuk merkezi, Çocuk eğlence merkezi, Beylikdüzü Belediyesi sınırları içinde çocuk oyun alanları, beylikdüzü parkları ;çocuklar için doğum günü partileri; istanbul doğum günü parti; istanbul çocuk parti evi;
Beylikdüzü kına gecesi; Beylikdüzü Nişan eğlence; Beylikdüzü sünnet düğünü;Sünnet partisi;kına;nişan