4817

Doğum Günü Partileri

Doğum Günü Partileri

Doğum Günü Organizasyonları

Hayallerinizi süsleyen doğum günü için her türlü ayrıntı ile ilgilenerek doğum günü sahipleri üzerindeki yükü hafifletmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler arasında mekân süslemeleri, seçenekli olarak fotoğraf ve video çekimi mevcuttur. konfor ve kalitenin birleştiği mekanımıza sizleride  bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gün de tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimiz tarafından karşılanırken, ayrıcalıkları bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş organizasyonun keyfine varacağınız en mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladığımız sıra dışı konfor ve sunduğumuz eşsiz atmosferle her türlü etkinliği ile bizimle unutulmaz bir deneyime dönüştürüyoruz.


Çocuklarınız için renkli, keyif dolu, heyecanlı bir Doğum Günü Partisi mi düzenlemek istiyorsunuz, sizlere bir telefon kadar yakınınızdayız..
 
Çocuklarınız doğum gününde, özel oyun alanımızda kendi yaş grubuna uygun profesyonel animatörümüz ile unutulmayacak, parti kutlarken, yetişkin misafirleriniz de kendilerine ayrılan özel alanımızda, muhteşem lezzetler eşliğinde doyasıya sohbetlerle harika vakit geçirebileceklerdir.
 
Oyun bölümünde çocukların içinden çıkmak istemeyecekleri kadar güzel top havuzu ile birlikte  boyama, lego, oyun hamurları, tamir takımları, özel ahşap oyuncaklar, tramplen, Kaydırak, Tahterevalli vb. diğer birçok oyuncakların ” yer aldığı ayrı bir alanımız mevcuttur.
 
Tüm parti programlarında, dekorasyonu, sizlerin tercih edeceği size özel butik pasta ve özel ikramları, çocuklar ve yetişkin menüleri,